Єгипет пошук туру

Єгипет. Новини

Макаді Бей, ЄгипетТуроператори продовжують нарощувати чартерну перевезення в Хургаду і Шарм-ель-Шейх. У порівнянні з минулим роком вона зросла на 16%, або зі 124 до 144. Причому зростання відбулося тільки за рахунок збільшення обсягів в Шарм-ель-Шейх, тому що недавня хвиля оптимізацій в основному торкнулася рейсів до Хургади. До такого висновку прийшли в Українській Асоціації туристичних агентств, порівнявши кількість фактично виконаних чартерних рейсів з України до Єгипту за періоди з 11 по 17 грудня 2017 року і з 10 по 16 грудня нинішнього.

Аналітика УАТА виявила також певний перерозподіл сил серед головних єгипетських гравців. Ще більше зміцнив свої позиції Join UP !, який на сьогоднішній день контролює 48% чартерного перевезення в Єгипет. Рейси цього туроператора ексклюзивно обслуговує відразу три авіакомпанії. Другий сильний гравець, Anex Tour, літає тільки на одному власному перевізника і згідно з дослідженням, втратив 13% ринку. Але все одно залишився на другому місці. «Бронза» дісталася TEZ TOUR Ukraine, який зберіг торішню кількість рейсів. Також в грудні помітно наростили обсяги Coral Travel і TUI Ukraine, але в порівнянні з лідерами рейтингу їх польотні програми все одно виглядають досить скромно.

Готель Tirana Dahab Resort 4*, Дахаб, ЄгипетСукупне зростання обсягів пояснює, чому на єгипетському напрямку не перший тиждень вирує демпінг. У порівнянні з серединою грудня, до слова, ситуація не надто змінилася: в системах онлайн-бронювання окремих туроператорів можна знайти пропозиції навіть дешевше ніж 12 тис. гривень на двох. Втім, не виключено, що на продажу впливають і наслідки обвалу продажів, яке сталося ще в кінці листопада. Як би там не було, швидше за все, при такому розкладі коригування продовжаться і вже торкнуться рейсів в Шарм-ель-Шейх.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту

Швидкий підбір туру в Єгипет:

Популярні курорти Єгипту:

Єгипет-пошук туру:

ОБЕРІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК В ЄГИПТІ: