Заповідник Рас-Мохаммед в Шарм-ель-Шейху

Заповідник Рас-Мохаммед

Заповідник Рас-Мохаммед в Шарм-ель-Шейху

Про місце Заповідник Рас-Мохаммед

Одне з наймальовничіших і дивовижних місць Єгипту – це заповідник Рас-Мохаммед в Шарм-ель-Шейху. Куточок екзотичної природи приваблює туристів солоним озером, мангровими деревами і приголомшливим дайвінгом.

Заповідник Рас-Мохаммед розташувався на півдні Синайського півострова, уздовж берега Червоного моря. З курортом Шарм-ель-Шейх його розділяє 25 кілометрів. Рас-Мохаммед є першим національним заповідником Єгипту. Він був заснований в 1989 році. Унікальність тутешньої природи пояснюється географічним положенням заповідника, який знаходиться між Арабським і Суецьким затоками.

Унікальний природний світ заповідника

Заповідник Рас-Мохаммед відомий завдяки кільком унікальним природним об’єктам. Один з них – Солоне озеро. Дно його покрите білим шаром солі. Утворено таке чудо через підняття коралових рифів. Ще однією визначною пам’яткою заповідника Шарм-ель-Шейха виступає так звана «Магічна затока». Все через ту ж сіль – вода в ній по консистенції схожа з водою в Мертвому морі.

У цій же частині заповідника Рас-Мохаммед ростуть унікальні мангрові дерева. Вони відомі тим, що є єдиними рослинами в світі, які здатні існувати в солоній воді. У заповіднику Шарм-ель-Шейха можна побачити коралові рифи, які знаходяться на поверхні, а не під водою. Вік деяких з них близько 2 мільярдів років. Всього ж тут налічують близько 150 видів коралів. На території заповідника Рас-Мохаммед також знаходяться земні розломи, які з’явилися в результаті землетрусів.

Наземний світ представлений багатьма тваринами, птахами, а підводний – різними видами риб, серед яких є дуже отруйні.

Найкраще місце для підводних прогулянок

Однак найбільше заповідник Шарм-ель-Шейха знаменитий підводними екскурсіями. Він входить в десятку кращих місць на землі для підводного плавання. Опустившись під воду, туристи можуть милуватися кораловими заростями і безліччю різних риб, які зустрінуться на шляху. Але екскурсоводи з Шарм-ель-Шейха попереджають мандрівників про обережність, щоб ті не наступали або не зачепили випадково небезпечних риб.

Заповідник приваблює ще й тим, що на дні серед мальовничих коралових рифів досі лежать уламки і речі з затонулих кораблів. Туристи, що побували в заповіднику Рас-Мохаммед в Шарм-ель-Шейху, не перестають захоплюватися побаченим. Вони, до речі, дають свої рекомендації мандрівникам. Так, під час екскурсії потрібно берегти себе від сонячних опіків. Для цього рекомендують запастися захисними кремами та лосьйонами або взагалі плавати в легкому одязі.

З Шарм-ель-Шейха до місця можна дістатися автобусом або водним транспортом. Водна екскурсія дозволить туристам купатися у відкритому морі. Вибір наземного транспорту з Шарм-ель-Шейха дозволить побачити ще одну визначну пам’ятку. Незвичайна кам’яна статуя розташовується на вході заповідника Рас-Мохаммеда і називається вона Ворота Бога. Саме це слово нагадує форма воріт (звичайно, на арабській мові). Словом, заповідник не залишає байдужими нікого і стає приводом для частих спогадів про поїздку в жарку країну Єгипет!

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Шарм-ель-Шейх

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Шарм-ель-Шейх” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Шарм-ель-Шейха

Записи не найдены