відпочинок в Туреччині

Відпочинок в Туреччині

Чому варто вибрати відпочинок в Туреччині?

Коли говорять про відпочинок в Туреччині, то перше, про що згадують, – це готелі з системою обслуговування «все включено». Така відпустка передбачає комфортні умови проживання, відмінний сервіс та практично цілодобову систему харчування. І все це за доступною ціною. Численні курортні райони цієї країни підходять як для сімейного відпустки, так і для молодіжних, оздоровчих, екскурсійних та екстремальних турів.

КРАЩІ ТУРИ НА ВІДПОЧИНОК В ТУРЕЧЧИНІ З УКРАЇНИ:


Відпочинок в Туреччині – це не тільки комфортабельні готелі, а й унікальні пам’ятки, паломницькі центри та шопінг. Ви зможете поєднати пляжний відпочинок з вивченням історичної спадщини або придбати окремий тур, для того щоб познайомитися з культурою регіону і оновити свій гардероб. Приємний середземноморський клімат, знаменита національна кухня, східні традиції і звичаї гостинності не залишать вас байдужими!

Насправді Туреччина більш різноманітна: її варто вивчати не тільки влітку, а й цілий рік. Багатолика країна може запропонувати найрізноманітніші види туризму: пляжний відпочинок на березі чотирьох морів, засніжені гори з лижними курортами, стародавні історичні пам’ятники, традиції і сучасну культуру. А турецька кухня, що увібрала досвід багатьох народів, які населяли країну, заслуговує на окрему увагу!

На землі Туреччини античність переплелася з першими століттями християнства, тут залишилися сліди хрестових походів, трагічної загибелі Візантії. Скрізь зустрічаються прикмети османського Середньовіччя, найпотужнішою ісламської імперії. І вражає розквітом нова Туреччина, яка виникла в XX столітті завдяки Мустафі Кемалю Ататюрку.

Клімат і популярні маршрути

Погода в Туреччині залежить від регіону. На узбережжях Егейського, Середземного і Мармурового морів субтропічний клімат. Він характеризується жарким літом і м’якою дощовою зимою. Сезон пляжного відпочинку починається в квітні і триває до кінця жовтня. Влітку температура становить від +23 вночі до +35 ° C вдень. Найспекотнішими і посушливими місяцями є липень і серпень, проте на них припадає найбільший туристичний потік. Оптимальним часом для екскурсійного відпочинку в Туреччині можна назвати період з травня – по червень. Температура моря влітку становить від +23 до +27 ° C.

На Чорноморському узбережжі курортний сезон починається в травні і закінчується у вересні. Середня температура влітку становить +23 ° C. Найбільш холодними місяцями є січень і лютий.

Різко континентальний клімат і гірська місцевість сходу Туреччини зробили його зимовим туристичним центром. Холодна пора року тут триває з листопада по травень. Найнижча температура становить -12 ° C, тому з грудня по лютий величезною популярністю користуються гірськолижні курорти.

Для відвідування визначних пам’яток і шопінг-турів краще вибрати весну або осінь: в цей час в Туреччині встановлюється оптимальна температура для тривалих прогулянок і переїздів.

 Популярні маршрути для пляжного відпочинку:

Кемер, Аталия, Аланія, Сіде, Бодрум, Белек, Мармарис;

Головні паломницькі та туристичні центри:

Стамбул, Анкара, Кападокия, Памуккале, Дальян, Фетхіє;

Гірськолижні курорти Туреччини:

Улудаг, Паландокен, Сарикамиш;

Рекомендуємо відвідати в Туреччині:

Каппадокія

Це пустельний регіон в центральній частині країни. Він відомий своїми печерними поселеннями і національним парком «Гереме», які включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Особливою популярністю в цій місцевості користуються польоти на повітряних кулях. Вони залишають у туристів незабутні враження.

Памуккале

Ця місцевість привертає до себе численних туристів незвичайними геологічними явищами – вулканічними утвореннями дивно білого кольору та історичними пам’ятками. Тут ви зможете насолодитися термальними джерелами в водоймах з травертину. Поруч з ними знаходяться археологічний музей і басейн Клеопатри.

Блакитна мечеть

Є візитною карткою Стамбула. Відмінною особливістю мечеті є наявність 6 мінаретів. Споруда є пам’яткою світової архітектури.

Лікійські гробниці

Вони є одним з найдавніших пам’яток на території Туреччини. Це некрополь древнього міста Миру, вирубаний в скелях. Недалеко від цього місця знаходиться церква, в якій жив і проповідував Микола Чудотворець.

Протока Босфор

Стамбул, як і вся Туреччина, розташований в двох частинах світу. Протока є серцем міста: він з’єднує Європу та Малу Азію. Кожному туристу варто побачити Босфорську міст, його довжина становить понад 1,5 км. Вечірньої пори комп’ютерна система підсвічує спорудження різноманітними квітами і візерунками.Популярні курорти Туреччини:

Цікаві статті про Туреччину:
Туреччина, Каппадокія

Туреччина – не тільки пляжі і море. Дізнайтесь більше!

Туреччина – це рай з моря, сонця, пляжів і All Inclusive Саме такою уявляють Туреччину зі сторінок барвистих рекламних буклетів. Насправді Туреччина більш різноманітна: її варто вивчати не тільки влітку, а й цілий рік. Багатолика країна може запропонувати найрізноманітніші види […]

Туреччина - гірськолижний курорт Ерджієс

Туреччина гірськолижна: відкриваємо курорт Ерджієс

Туреччина – гірськолижний курорт Ерджієс У Туреччині люблять відпочивати багато українських туристів. Але в основному мандрівники приїжджають сюди влітку, щоб віддати данину теплому чистому морю, сонячним ваннам, смачній їжі і легендарній турецькій гостинності. Все те ж саме, тільки замість моря […]