Туры в Таиланд, путевки в Таиланд

Тури в Таїланд

В цьому розділі пропонуємо Вам самостійно підібрати для себе тури в Таїланд – оптимальний варіант відпочинку в екзотичній країні Таїланд

Таїланд є центром подорожей в Південно-Східній Азії, це країна, де можна відпочивати хоч цілий рік, чим і користуються більшість вітчизняних туристів. Туристів і мандрівників чекають різні курорти, розташовані на Сіамському узбережжі (Ко Чанг, Патайя, Ко Самуї, Бангкок), а також берегах Андаманського моря (Пхукет, Крабі). Багато людей купують гарячі путівки в Таїланд і їдуть відпочивати туди взимку, так як температура повітря і води в цьому королівстві в зимовий час становить 30 градусів за Цельсієм, що в кілька разів вище, ніж в Україні, тому таке прагнення не дивно.

ТУРИ В ТАЇЛАНД

ОБЕРІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК В ТАЇЛАНДІ:


Тим людям, які хочуть побачити всю пишноту цієї азіатської країни, варто відвідати її столицю – місто Бангкок

Багато туристів порівнюють його з італійської Венецією, адже він, подібно до свого аналогу, розташувався на берегах численних приток і рукавів річки Чао Пхрайі. Відпочинок в Таїланді можна поєднати з відвідуванням комплексу Safari World, де ви зможете познайомитися з різними екзотичними тваринами, які населяють цю країну. Наприклад, тільки тут ви зможете побачити тигрів, носорогів, антилоп та інших не менш цікавих звірів.

Якщо ви віддаєте перевагу спокійний і розмірений відпочинок

Курорти і ціни в Таїланді зможуть вам його надати. Обов’язково відвідайте острів Самуї, тільки тут все мирські турботи і проблеми відійдуть на задній план і ви зможете по-справжньому розслабитися і набратися сил для подальших звершень.

Якщо ви відвідаєте в Таїланд взимку

Будьте готові до того, що ви потрапите в самий розпал сухого сезону. Ця країна відразу зустріне вас високою температурою повітря, але не турбуйтеся, її ви зможете перенести без будь-яких проблем, адже в Таїланді вологість повітря в цей час досить низька. Звичайно, вирушаючи в гори, потрібно буде подбати про те, щоб взяти з собою теплі речі. Якщо ж робити цього ви не плануєте, то їх з собою можна зовсім і не брати. Дуже часто туристи порівнюють зимовий відвідування Таїланду із справжнісінькою казкою. З ними важко сперечатися, адже взимку в цій країні не тільки приємно і комфортно перебувати, але і можна вдосталь розважитися на численних пляжах, розважальних центрах і тд.

Ціна на зимові тури в Таїланд

Ціна на зимові тури в Таїланд знаходиться в прямій залежності від тих дат, коли ви плануєте туди поїхати. Наприклад, на самому початку грудня ціна на путівку цілком доступна, але ось ближче до кінця місяця вам доведеться заплатити за аналогічний тур уже більше грошей. Чому? – запитаєте ви. Все дуже просто – ближче до Різдва в цю країну приїжджає багато європейців, але при бажанні і в розпал сезону ви зможете відшукати гарну цінову пропозицію. Для цього зверніться у нашу туристичну фірму і ми вам допоможемо.

Дуже багато наших співвітчизників зробили зимову подорож до Таїланду своєю традицією. Вони вважають за краще відзначати Новий рік в сонячної і теплій обстановці, а не серед морозу, сльоти та снігу. Якраз на цей час в самому Таїланді доводиться проведення багатьох національних торжеств і свят, тому у кожного туриста з’являється унікальна можливість прийняти в них активну участь. Якщо ж ви хочете побачити, як тайці відзначають Новий рік (Сонкарн) за буддійським календарем, то бронювати готелі Таїланду потрібно на початок квітня. Напередодні Сонкарна в Таїланді існує традиція викидання всіх непотрібних речей з будинку, таким чином тайці символізують майбутнє оновлення і початок нового циклу свого життя. У багатьох храмах проводяться хурали і молебні, вулицями міста проводяться урочисті ходи. У них може взяти участь кожен бажаючий.

Звичайно, не варто забувати і про ласощі, яких готується просто шалений кількість. У вас з’явиться унікальна можливість познайомитися з різними стравами тайської кухні, які поєднують в собі різні інгредієнти. При великому бажанні ви можете спробувати потрапити і на китайський Новий рік, який також відзначається в Таїланді в лютому. Як правило, в цей час все готелю Таїланду просто переповнені, але при великому бажанні ви зможете знайти для себе місце, де можна буде зупинитися. Святкування китайського Нового року супроводжується рясними гуляннями, розвагами та уявленнями, тому воно точно запам’ятається вам надовго.

Таїланд – це екзотична країна, яку просто не можна собі уявити без різних незвичайних свят. Одним з них є свято повітряних змій, який знайшов світову славу. Під час його проведення в небо відправляються різні повітряні фігури, якими просто не можна не милуватися.

Для залучення туристів у багатьох тайських містах влаштовуються спеціальні вистави, в яких беруть участь різні екзотичні тварини: слони, крокодили і змії. Жителі королівства Таїланд всіляко намагаються розважити всіх приїжджих в їх країну гостей, тому їхати звідти вам точно не захочеться. Відвідування цієї країни точно доставить вам масу задоволення, тому не відмовляйте собі в ньому і організуйте собі свято, відвідавши Таїланд самостійно або ж у колі близьких людей.