В аэрпортах Таиланда запретили курение

У аерпортах Таїланду заборонили куріння

У шести найбільших тайських повітряних гаванях, підконтрольних Управлінню аеропортів країни, введено тотальну заборону на куріння. Все курильні кімнати в офісах і пасажирських терміналах зникнуть, зокрема, в аеропортах Бангкока Суварнабхумі, Дон Муанг, а також в Чіангмай і на Пхукеті. Влада ввела заборону на підставі закону про контроль за тютюном 2017 року і розпорядження МОЗ Таїланду 2018 року, які зобов’язують всі держустанови і держпідприємства, в тому числі, авіагавань виділяти курильні зони для захисту некурящих. Порушникам загрожує штраф у розмірі 5 000 бат (4 350 гривень).

туры в Таиланд
ТАЇЛАНД

Спеціально для курців Управління Аеропортів Таїланду створить місця, де можна буде вдатися до згубної звички. Їх розмістять за межами терміналів. Як відзначає місцева влада, найближчим часом заборона на куріння введуть поряд з більшістю громадських будівель Таїланду. У листопаді 2018 року Департамент громадської охорони здоров’я Таїланду випустив нові правила для курців. Зокрема, заборонено диміти поруч з кафе і ресторанами. Нові правила зобов’язали кращих відходити не менше ніж на 5 метрів від закладу.

Крім того, влада заборонила курити в багатоквартирних будинках, орендованих приміщеннях, пабах, готелях, релігійних будівлях, караоке-закладах, ресторанах, пралень, салонах, кінотеатрах, паркінгах, пунктах для тайського масажу, клініках, лікарнях, школах, басейнах, фітнес-парках , бібліотеках, музеях і в громадському транспорті. З 1 лютого минулого року на 24 пляжах Таїланду, включаючи Патонг на Пхукеті, також діє повна заборона на куріння. Штраф за його порушення становить до 100 000 бат, що еквівалентно 87 000 гривень.