Старий Ринок Шарм-ель-Шейха

Старий ринок

Старий Ринок Шарм-ель-Шейха

Про Старий ринок

Кожен любитель подорожей чув про багаті ринки Єгипту. І Старий Ринок Шарм-ель-Шейха не є винятком.

Колоритний Старий ринок

У Старому місті знаходиться колоритний Старий Ринок Шарм-ель-Шейха (Old Market). Він славиться різноманітністю товарів і відповідно цін. Одна з головних розваг Старого ринку – вміння торгуватися. Ті, хто люблять поторгуватися з місцевими торговцями, отримують від цього велике задоволення. А особливі поціновувачі східних ринків можуть, торгуючись, збити ціну від первинної на 50%.

Однак не тільки Ви можете опинитися в вигоді. Потрібно тримати вухо гостро, тому що торговці східних ринків свого теж не упустять. Адже ще з дитячих казок ми знаємо про хитрощі торговців зі східних базарів. Головне правило місцевих ринків: «Торг, торгуйся і ще раз торгуйся!»

Старий ринок в Шарм-ель-Шейху, незважаючи на свою назву, місце досить нове. Ринок стилізований під архітектуру старого Єгипту. Тут розташовані як великі магазини, так і дрібні крамнички.

Правила ринку в Шарм-ель-Шейху для мандрівників

Бувалі мандрівники радять усім новачкам, вперше опинилися на Старому Ринку, спочатку відвідати Camal Bazar. Це єдиний магазин Старого Ринку в Шарм-ель-Шейху, в якому на товарах є цінники. І тільки після цього сміливо йдіть в торгові ряди. Ну а далі проявіть своє вміння торгуватися. Знайте, що практично всі торговці Старого Ринку знають російську мову і вміють нею розмовляти. Але тільки варто з ними заговорити російською мовою, ці знання кудись зникають. Одним словом ринки Шарм-ель-Шейха – це окремий центр розваг, на якому не шкода витратити кілька зайвих доларів.

Що можна придбати на Старому Ринку Шарм-ель-Шейха

Товари, пропоновані продавцями Старого Ринку в Шарм-ель-Шейху, нічим не відрізняються від товарів всіх східних ринків. Але головна відмінність від ринків інших країн – тут широко представлені товари єгипетської тематики. Тут представлені численні статуетки сфінкса і єгипетських богів, пірамідки різноманітних розмірів і виготовлені з різноманітних матеріалів папіруси, скульптури і багато іншого. При цьому кожен торговець буде Вас переконувати в тому, що це справжній артефакт. Однак при більш детальному вивченні предмета торгівлі, легко можна виявити напис «Made in China».

У крамницях Старого Ринку продаються сувеніри з срібла. Їх можна придбати на вагу. Найпопулярніші брошки у вигляді жука-скарабея.

Східні фрукти і овочі за мінімальними цінами широко представлені на цьому ринку. Диски з арабською музикою – користуються підвищеним попитом серед туристів.

Тут же Вам запропонують покурити кальян, а потім його придбати.

Ринки в Шарм-ель-Шейху – це одна з головних визначних пам’яток, яку відвідують всі туристи, які приїжджають на відпочинок. З них в різні боки світу розлітаються сувеніри з Шарм-ель-Шейха.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Шарм-ель-Шейх

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Шарм-ель-Шейх” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Шарм-ель-Шейха

Записи не найдены