Відпочинок в Сіде

Відпочинок в Сіде

Чому варто вибрати відпочинок в Сіде?

Підібрати тур в Сіде

Сіде – південний турецький курорт, який знаходиться на півострові недалеко від Анталії. У місті знаходиться величезна кількість культурних цінностей і археологічних знахідок, тому території курорту знаходяться під урядової охороною.

Берегова лінія Сіде всіяна піщаними пляжами і готелями. Тут відпочиваючим запропонують масу розваг: катання наведених лижах і вітрильниках, прогулянки на човнах, риболовлю. На береговій лінії Сіде знаходиться одне з найкрасивіших місць – черепашачий пляж.

Любителям екскурсій буде, де розгулятися. У Сіде багато древніх руїн і цікавих пам’яток, серед яких фрагменти храмів Тихе і Артеміди, колосальні руїни театру Фортуни, храму Аполлона. Сьогодні мало що збереглося від цієї будови, але місце розташування храму дозволяє стверджувати археологам, що засновники храму поклонялися саме богу виноробства. Головною прикрасою храму Діоніса є фонтан.

У Сіде налагоджена розважальна інфраструктура, дуже багато дискотек і інших закладів для відпочинку. У магазинах курорту можна придбати колоритні турецькі сувеніри.
Серед природних пам’яток стародавнього міста Сіде можна відзначити мальовничий водоспад Манавгат. Варто відвідати і античний театр, де проводять Фестиваль опери та балету.

Особливості відпочинку в Сіде:

  1. Море і пляж
  2. Водний спорт
  3. Пам’ятки культури
  4. Піщані пляжі
  5. Парапланеризм

Екскурсії в Сіде

Сіде – місто, в якому любителі античності знайдуть безліч цікавих пам’яток, які збереглися, незважаючи на ряд землетрусів. Під час прогулянки, обов’язково огляньте агору – ринок, де колись процвітала торгівля рабами. Прямо за нею знаходиться амфітеатр на 16 тисяч глядачів, де колись насолоджувалися видовищами жителі античного Сіде.

Інші дуже цікаві пам’ятки – храм богині Фортуни і статуя Веспасіана, одного з Дванадцяти Цезарів, описаних Світониєм. Так само варто подивитися театр Аполлона, розташований недалеко від моря, фонтан і некрополь. Музей, розміщений в лазнях римських часів, демонструє одну з найцікавіших археологічних колекцій Туреччини.

Крім огляду історичних пам’яток, Сіде пропонує туристам і весь інший спектр екскурсій, типових для Анатолійського узбережжя Середземного моря. Це і відвідування античних міст, і поїздки в Памуккале, – восьмого чуда світу, і сафарі на джипах по навколишніх горах, і рафтинг по гірській річці. Не відмовляйте собі в задоволенні взяти участь в одному або декількох маршрутах, – прекрасні спогади про активний відпочинок в Туреччині залишаться з Вами назавжди. А ті, хто люблять самостійно оглядати околиці, можуть зробити це, орендувавши автомобіль в прокатному бюро.

Швидкий підбір туру в Сіде:
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Сіде” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”date” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][/contact-form]  Підберемо та відправимо на ваш email найкращі пропозиції по відпочинку в Сіде 

Відпочинок в Сіде