Селище бедуїнів, Хургада, Єгипет

Селище бедуїнів

Селище бедуїнів, Хургада, Єгипет

Про місце Селище бедуїнів

В околицях Хургади зустрічаються представники двох кланів. Перший клан – Аль-Аббадо, його чоловіки з малих років займалися риболовлею, а зараз організовують екскурсії по морю для туристів, вчать їх дайвінгу.

Другий клан – Аль-Мааз, його представники переселилися в Хургаду 150 років тому. Були часи, коли клани воювали між собою, але потім встановилося тривале перемир’я. Тоді влада провінції і домовилися з Аль-Мааз про участь в туристичному бізнесі. Так і з’явилося село бедуїнів – цікавий атракціон для туристів.

Бедуин с соколомСелище бедуїнів недалеко від єгипетського міста Хургада – прекрасна можливість подивитися, як живуть корінні жителі аравійських пустель. Кочові племена бедуїнів розселені нерівномірно по всій пустинній території Хургади, багато хто з них відмовляються від контактів з цивілізованим світом. Селище бедуїнів в Хургаді відкрите для відвідування туристами, тут можна поспілкуватися з його жителями і зануритися в їх повсякденний побут, познайомитися зі звичаями і пізнати місцевий менталітет.

Як дістатися до селища бедуїнів?

Якщо дослівно перекладати з арабської, то «бедуїн» – це житель пустелі. Поселення розташовується досить далеко від міста, дістатися сюди можна на автомобілі або квадроциклі, більш екзотичний місцевий спосіб пересування – верблюди. Туристам пропонується на вибір багато екскурсійних програм по відвідуванню цього району Хургади, вони не дорогі за ціною і доступні навіть відпочиваючим з невеликим бюджетом.

Що подивитися?

Село бедуїнів знаходиться посеред пустелі – її відвідування допомагає краще зрозуміти культуру і традиції кочівників, познайомитися з їх побутом. У селищі ви побачите забруднених брудом дітей, закутаних з ніг до голови дівчаток на виданні, літніх людей зі шкірою, висушеною палючим сонцем.

Селище бедуїнів в ХургадіСаме село маленьке, будинки більше схожі на примітивні солом’яні хатини. Усередині хатин – ні води, ні світла, ні меблів. На підлозі – м’які подушки, які замінюють стільці і ліжка одночасно.

Туалет вуличний, платний. Чай – зі старих металевих кухлів. Місцеві покажуть туристам, як готувати національні коржі, і дадуть їх спробувати.

Є в селі бедуїнів і компактні ткацькі верстати. Килими та інші ремісничі сувеніри можна купити на пам’ять, стоять вони, правда, дорого, тому що все – ручної роботи.

Їду бедуїни готують на вогнищах. Вони займаються розведенням верблюдів – при бажанні ви можете прокотитися на двогорбих. Ще одна розвага – відвідування невеликого зоопарку. Увечері туристи із задоволенням спостерігають гарний захід і шоу від бедуїнів – з танцями, піснями і ходінням по розпеченому вугіллю.

Селище бедуїнів не багате сучасними зручностями

Тут немає електрики та інших благ цивілізації. Місцеві жителі підтримують той уклад життя, який звикли вести їх предки. Приїжджаючи сюди, важко повірити, що зовсім поруч розташовується такий великий мегаполіс, як Хургада, що став популярним для туристів в останнє десятиліття.

Бедуїни готують їжу на багатті, печуть традиційні коржі з борошна і води. Основне заняття людей цього району Хургади – розведення верблюдів. Будиночки жителів зроблені з очерету, вночі в них досить холодно, тому верблюжа шерсть тут цінний матеріал, з якого тчуть одяг і ковдри. Виникає повне відчуття, що час тут зупинився.

Що взяти з собою?

Селище бедуїнів в Хургаді розташовується в пісках пустелі, тому бажано надіти відповідний, що закриває тіло, одяг, щоб уникнути сонячних опіків. Обов’язково необхідний головний убір, можна придбати місцевий хустку-арафатку і сонцезахисні окуляри. Про це варто пам’ятати, ще збираючись в Хургаді в готелі. Не завадить і крем для захисту від сонця.

Клімат пустелі характерний різкими перепадами температур, тому необхідно захопити теплі речі на випадок вечірнього похолодання. Воду можна купити і у місцевих жителів, але краще захопити пару пляшок чистої води з собою.

Не завадить і трохи грошей на покупку місцевих сувенірів на згадку про жителів цього району Хургади. І тоді поїздка в Селище Бедуїнів безумовно запам’ятається надовго!

Селище бедуїнів в ХургадіУ процесі відвідування села туристам розповідають багато цікавих подробиць побуту стародавніх бедуїнів, пропонують спробувати їх традиційну їжу, знайомлять з місцевою культурою. Однозначно можна стверджувати, що відвідування села мало кого залишає розчарованим – це дуже цікаве місце зі своєю, особливою атмосферою. Море різноманітних вражень гарантовано.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Хургаду

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Хургаду” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Хургади

Записи не найдены