У китайську Санью буде літати ще один оператор

У китайську Санью буде літати ще один оператор

З 8 лютого до вже наявних чартерним рейсам в Хайкоу додасться можливість зробити переліт в Санью. Вильоти будуть здійснюватися один раз в тиждень на бортах Air Astana з проміжною посадкою в Алмати, далі туристи полетять авіакомпанією Sunday Airlines. Приймаюча компанія – «Едем», мінімальна вартість турпакета з вильотом 8 лютого розпочинається від 55 тис. Гривень на двох на сім ночей.

Про це повідомляється на сайті туроператора «Компас». За словами директора компанії Михайла Тюріна, це комбінований продукт його компанії і казахської Touroperator «KOMPAS», яка виступає основним замовником чартеру Алмати – Санья, що виконується вже третій рік. Спостерігачі відзначають, що тепер інтрига на хайнаньського напрямку загостриться ще більше. Тому що ціни по Хайнаню у Join UP, який відкрив продажу набагато раніше, були і залишаються вельми конкурентними. До того ж програма цього туроператора передбачає два щотижневих вильоту, що дозволяє формувати різні за тривалістю тури.

Спеціаліст по Китаю, Індії, Японії і Південної Кореї «Вест Тревел Груп» Василь Денисенко зазначає: в той же час в актив «Компаса» можна віднести співпрацю з відомою і добре зарекомендувавшу себе приймаючою компанією. А також переліт безпосередньо в Санью, що зменшує час трансферу в готелі. «У людей з’явиться можливість вибирати різні варіанти, відштовхуючись від свого бюджету, так що ринок від появи двох альтернатив однозначно виграє», – вважає наш співрозмовник. Але первоопределяющую роль, на думку директора «Аполло-Тур» Андрія Демури, буде грати цінова конкуренція. «Якщо Join UP! і далі буде пропонувати тури на Хайнань за набагато нижчими цінами, ніж «Компас», то з двох пропонованих варіантів переважна більшість туристів все одно вибере той, що дешевше », – прогнозує експерт.