Риф Джексона в Шарм-ель-Шейху

Риф Джексона

Риф Джексона в Шарм-ель-Шейху

Про місце Риф Джексона

Назва Шарм-ель-Шейх напевно знайома багатьом нашим співвітчизникам. Більшість вітчизняних туристів, які відвідують Єгипет, вибирають для себе саме цей курорт. Комфортабельні готелі, бездоганний сервіс, велика кількість розваг і природа Шарм-ель-Шейха нікого не залишать байдужими.

Різноманітність природи Шарм-ель-Шейха

Серед природних визначних пам’яток курорту не можна не сказати про риф Джексона в Шарм-ель-Шейху. Єгипетська природа сама по собі дуже багата і цікава, але риф Джексона вважається унікальним явищем, дивом природи.

Світова популярність рифа Джексона

Риф Джексона в Шарм-ель-Шейху — це найпівнічніший і найвідоміший риф, розташований в протоці Тиран. Його головною прикметою, яка принесла йому світову популярність, стало судно «Лора», яке зазнало тут крах. Але ця подія не завдала ніякої шкоди природі Шарм-ель-Шейха, місце потихеньку почало заростати коралами.

Останки судна «Лора», що принесли рифу Джексона таку популярність, становлять велику цінність як для археологів та істориків, так і для простих туристів. Вони, занурюючись у воду, можуть розглядати їх. Крім «Лори», дайверів можуть зацікавити краси морської природи. Місцеві види Шарм-ель-Шейха можуть похвалитися своєю різноманітністю.

Риф Джексона — улюблене місце дайверів

Відвідати Риф Джексона може будь-хто, але на човні або катері з поверхні важко щось розгледіти. Не дивно, що це місце особливо популярне у дайверів, як професійних, так і новачків.

Велика кількість дайвінг-клубів, розташованих на курорті Шарм-ель-Шейх, що видають на прокат все необхідне обладнання, допоможуть вам здійснити мрію, навіть якщо ви ніколи раніше не пірнали в воду. У кожному клубі є інструктори, які детально пояснять і покажуть вам, як користуватися спорядженням, супроводжуватимуть вас на вашому першому зануренні і якщо що, будуть на чеку. Професіонали, і ті, хто вже не раз занурювався під воду, без вагань спустяться в неї в черговий раз.

Взявши з собою водонепроникний фотоапарат, ви зможете спуститися до рифу Джексона і зафіксувати на плівку все побачене. Крім цього, вас вразить природа Шарм-ель-Шейха, кристально чисте море, величезна різноманітність морських мешканців і рослинності.

Відпочиваючи в Шарм-ель-Шейху, туристи обов’язково повинні відвідати знаменитий Риф Джексона. Це прекрасна можливість не тільки добре відпочити, але й освоїти дайвінг і познайомитися з історією знаменитого судна «Лора».

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=»aerotravel.ua@gmail.com» subject=»ЗАПИТ по Єгипту» submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=»Як до Вас звертатися?» type=»name» /][contact-field label=»E-mail» type=»email» /][contact-field label=»або № тел» type=»text» /][contact-field label=»Ваше запитання:» type=»textarea» /][/contact-form]
Підбір туру в Шарм-ель-Шейх

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=»aerotravel.ua@gmail.com» subject=»ЗАПИТ на підбір туру в Шарм-ель-Шейх» submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=»Name» type=»name» required=»1″][contact-field label=»E-mail» type=»email» required=»1″][contact-field label=»Дата вильоту» type=»text» required=»1″][contact-field label=»Дорослих» type=»select» required=»1″ options=»1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=»Дітей» type=»select» options=»0,1,2,3,4,5″][contact-field label=»Побажання» type=»textarea»][/contact-form]
Популярні готелі Шарм-ель-Шейха

Записи не найдены