Район Масбат, Дахаб, Єгипет

Район Масбат

Район Масбат, Дахаб, Єгипет

Про місце Район Масбат

Дахаб називають чи не єдиним містом Єгипту, що не забитий туристичною мішурою. Саме тут можна спостерігати справжній єгипетський колорит і не стати частиною туристичного конвеєра. А район Масбат, який по-іншому називають «старим містом» – це серце цього бедуїнського поселення.Район Масбат, Дахаб, Єгипет

Район Масбат складається, головним чином, з невеликої брукованої набережної і декількох коротких вуличок. На набережній гніздяться маленькі приватні готелі, зграйки кемпінгів, ресторанчиків, магазинів і крамничок.

Район Масбат. Де жити і як?

Готелі району Масбат в Дахабі пропонують зазвичай від одного до чотирьох десятків кімнат, що  здаються і ціна залежить від рівня комфорту. Однак дійсно хороший сервіс знайти тут проблематично.

Обстановка в кімнатах готелів даного району Дахаба демократична, без вишукувань, меблі прості і функціональні. З сніданком, який можна замовити в готелях цього району, то ж саме, без вишукувань. Це справедливо і для кемпінгів. По суті, кемпінги на набережній в цьому районі майже нічим не відрізняються від номерів в тутешніх готелях, але обстановка там все ж ще більш спартанська. Здаються кімнати з кількома житловими кімнатами, загальними душем і кухнею, де можна готувати те, що продають на місцевому ринку.Район Масбат, Дахаб, Єгипет

Однак справжній хороший сервіс в Дахабі – це щира привітність господарів, які намагаються зробити перебування туристів в цьому районі якомога більш приємним, навіть якщо турист не приплатив за це.

Де і що поїсти в Старому Місті?

Ресторани на набережній цього району Дахаба такі ж невибагливі, в цілому вони всі діляться на два типи. Рибні ресторани, обід в яких коштує трохи дорожче, і звичайні кафе, в яких подають прості страви місцевої кухні, в тому числі і з риби.

У холодну погоду тут можна побачити розведені багаття, біля яких гріються зграї місцевих кішок. Ці ж кішки чатують кожен столик на випадок, якщо їм перепаде що-небудь від щедрого, жалісливого або ж просто незграбного клієнта. Є також кальянні, де можна знайти смачний і недорогий кальян, і джус-сторі, де можна за вкрай помірну ціну купити свіжовичавлені соки з манго, гуави, кавуна і дині, полуниці, в залежності від сезону.

Атмосфера Старого міста

Пляжі на набережній Старого Міста коралові, піщаних пляжів немає. Тут видають шезлонг, щоб загорати було зручніше, а також підводний маску і трубку або ласти і акваланг, щоб вивчати місцеву підводну флору і фауну.

Через відсутність великого напливу туристів, що віддають перевагу відпочивати по системі all inclusive в сусідніх курортних містах, нові обличчя привертають увагу і гостинну цікавість місцевих жителів. Тому в районі Масбат в Дахабі всі знають всіх. Напевно, це і є та причина, по якій тут все ще не прийнято замикатися на ніч, а продукти в магазинах можуть запросто відпустити в кредит.

Район Масбат, Дахаб, ЄгипетВулицями цього району Масбат бігають бедуїнські дітлахи, продаючи саморобні браслети з різнокольорових ниток і черепашок, вирізаних з дерева забавних слонів і жирафів.

Життя тут тече своєю чергою, навіваючи почуття меланхолії на кожного, хто опинився в цьому районі. Приїхавши сюди на пару тижнів, можна легко затриматися на пару місяців, а потім і не виїхати зовсім.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Дахаб

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Дахаб” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Дахаба

Записи не найдены