Екскурсія на острів Гіфатин

Острів Гіфатин

Острови Гіфатин, Хургада, Єгипет

Про місце Острови Гіфатин

Вирішивши відправитися в Єгипет – країну мальовничого узбережжя Червоного моря – для навчання і знайомства з підводним світом, найкраще поїхати до берегів острова Гіфатин. Він розташований в околицях міста Хургада, який, до слова, вважається одним з найбільш популярних серед українських туристів містом Єгипту.

Географічні і кліматичні особливості

Насправді острів Гіфатин складається з двох островів: великий Гіфатин і Малий Гіфатин. Саме береги Великого Гіфатину добре видно з піщаних пляжів Хургади. Відразу за ним знаходиться другий – Малий Гіфатин.

Острів Гіфатин, Хургада, ЄгипетНавколо острова Гіфатин в Хургаді дуже тепла вода і відмінна видимість, до 20 метрів. Острів практично не має рослинності і покритий лише пісками, які піднімає вітер. Якщо тіло не захищене одягом, то пісок неприємно дряпає і коле шкіру. Це єдиний недолік на острові Хургади, про який слід пам’ятати, вирушаючи туди на тривалий відпочинок.

Туристам на замітку

Останнім часом острів Гіфатин в Хургаді став досить відвідуваним туристами і любителями підводного плавання. Адже саме біля берегів цього острова можна побачити мурен, скатів, каракатиць і безліч інших мешканців підводного світу. А тим, хто хоче побачити щось більше, варто досліджувати безліч підводних печер, яких багато на цьому острові. Глибина деяких сягає 45 метрів. Варто відзначити, що в околицях острова Гіфатин мешкають також досить небезпечні морські мешканці. Тут зустрічаються барркакуди, довгокрилі і китові акули.

Хругада має безліч цікавих пам’яток, але саме острів Гіфатин вважається самим примітним і бажаним для багатьох відпочиваючих. Острів Хургади вважається охоронним водним парком, в’їзд на його територію є платним. Варто зазначити, що місцева влада Хургади намагаються захистити природу і категорично забороняють відламувати шматочки від коралових рифів, ловити місцеву рибу і зривати рослини. Всі ці порушення жорстко караються.

На всій території острова Хургади немає жодного поселення і будиночка, лише невеликі магазини з фруктами і напоями. Для тих, хто виїхав з екскурсією на один з островів Гіфатин, в програму також входить, крім пірнання, приготовлений прямо на пляжі смачний обід. Крім цього, у вартість екскурсії входить відповідний інвентар (ласти, маска, трубка), а також додаються безалкогольні напої.

Екскурсія на острів Гіфатин

Екскурсія на острів Гіфатин вважається однією з найбільш відвідуваних екскурсій туристами і останнім часом Гіфатин користується підвищеним інтересом з боку відпочиваючих. Якщо Ваш готель розташований в межах міста, то перебуваючи на пляжі Ви перед собою бачите величезний острів – це і є Гифтун. На ньому білосніжний пісок, навколо прозора вода. Головна пам’ятка острова – це багатющий підводний світ.Екскурсія на острів Гіфатин

У районі острова море тепліше, ніж біля берегів Хургади. Перед Вами відкриються різноманітні коралові рифи. Цю екскурсію можна розглянути як ідеальний варіант відпочинку з дітьми, які вже вміють плавати. Береги острова зручні для входу в море.

Борт корабля забезпечений всім необхідним: під час купання Вам запропонують ласти і маски з трубкою (входить у вартість). Ви занурюєтеся в безодню підводного світу з головою! Червоне море дуже чисте, тому Вам буде все прекрасно видно. Перед Вами відкриється незвичайний і барвистий підводний світ.

Острови Гіфатин, Хургада, ЄгипетКрім острова Гіфатин у Вас ще будуть дві зупинки у відкритому морі біля коралових рифів. Це незабутні враження! Обід у Вас також буде на кораблі. Так як це морська екскурсія – напої під час екскурсії вже включені у вартість.

Єдиний мінус такої екскурсії – вітри, адже острів у відкритому морі нічим не захищений. Але навіть такий мінус не зіпсує Вам настрою від побаченого підводного світу.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Хургаду

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Хургаду” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Хургади

Записи не найдены