Boeing, Turkish Airlines

Повідомляє прес-служба Turkish Airlines

У 2019 році маршрутна мережа найбільшого турецького авіаперевізника Turkish Airlines поповниться такими напрямками:

Ушак (Туреччина), Балі (Індонезія), Марракеш (Марокко), Шарджа (ОАЕ), Луксор (Єгипет), Рівному (Фінляндія), Мехіко і Канкун (Мексика), Ньюарк (США), Палермо (Італія), а також Порт-Судан (Судан).

Про це повідомляє прес-служба Turkish Airlines. Раніше також повідомлялося про появу регулярного рейсу Київ – Бодрум, на якому вже ведуться продажі. Турбізнес ж більше дивиться в бік далекомагістральних варіантів перельоту. Директор Kompas Михайло Тюрін зазначає, що на маршрутах з Києва на Балі і в Канкун виконують рейси всього по одному авіаперевізнику. Звичайно, можна підібрати перельоти на крилах різних а/к, але, в цілому, поява ще одного варіанту подорожі без зміни перевізника цікава з точки зору посилення конкуренції, від якої, як завжди, виграє споживач.

Ті ж самі напрямки виділив і директор «Туристичного Клубу» Валентин Карпенко, який додав, що під ці рейси перевізник швидше за все зробить досить зручні стикування в Стамбулі. А директор «Аполло-Тур» Андрій Демура заніс в розряд перспективних напрямків ще і Марракеш. Цей рейс, на його думку, буде затребуваний, оскільки Марокко дуже цікава країна в плані екскурсій, пізнавального і пляжного туризму, а підібрати туди зручний і порівняно недорогий варіант перельоту не так просто.

До слова, пересадка в Стамбулі найімовірніше дійсно не буде дуже тривалою, тому що кількість регулярних рейсів до Києва з середини лютого буде збільшено і досягне в цілому 24 в тиждень. Про це теж повідомили в авіакомпанії.