Гарячі тури / Марса-Алам, Єгипет

Відпочинок в Марса-Аламі

МАРСА-АЛАМ, Єгипет

Чому варто обрати ВІДПОЧИНОК В МАРСА-АЛАМ?

Це молоде, але вже заслуживше репутацію перспективного курорту, поселееня Єгипту, розташоване в 300 км від Хургади, приваблює дайверів і кайтсерферов з усього світу кристально чистою водою Червоного моря і різноманітністю підводного світу. Крім підводних занурень, туристам пропонується сафарі в пустелі. Готелі в Марса Алам в більшості випадків гордо демонструють п’ять зірок, рідше – чотири, хоча і рівень сервісу тут відповідний. Варто мати на увазі, що поза зонами готелів, інфраструктури просто не існує, а є лише дика природа з мінімумом благ цивілізації.

Відвідавши найпопулярніше місце Марса Алам – риф Самадай або «будинок дельфінів», названий так через те, що мешкає тут величезна популяція дельфінів, можна вдосталь насолодитися спілкуванням з цими надзвичайно доброзичливими створіннями. А якщо пощастить, то побачити одну з 12, що залишилися в усій акваторії морських корів, дивно добрих чотириметрових істот, які охоче йдуть на контакт.

Обов’язково відверніться від пляжних розваг, щоб з’їздити в Національний Парк Ваді ель Гемаль, розташований за півгодини їзди від курортного селища. Ця мальовнича територія стала домом для диких газелей, яких можна побачити тільки тут. А також варто побувати в шахтах цариці Клеопатри – в минулому в них йшов видобуток смарагдів. Втомитеся гуляти пішки, пересідайте на корабель пустелі, і вже сидячи на незворушному верблюді, продовжуйте милуватися красою і колоритом місцевої природи.

Відпочинок в Єгипті. Марса Алам

Населений пункт Марса Алам на півдні Єгипту, в минулому невелике рибальське село, розташоване на відстані 270 км від Хургади. Зовсім недавно про нього ніхто не знав, але останнім часом тут активно стали рости фешенебельні готелі. Тому всі, хто приїжджає в цей новий симпатичний куточок мають можливість відпочивати в абсолютно свіжих розкішних номерах. Скоро Марса Алам, що володіє семидесятикілометровою береговою лінією, стане одним з процвітаючих курортів Єгипту. Тут уже відкрився міжнародний аеропорт, готовий до прийому все зростаючого потоку туристів з різних країн світу.

Спокійний відпочинок і споглядання природи

А поки тут панує обстановка тихого умиротворення. Любителям гучних вечірок і нічних клубів точно не сюди, тому що інфраструктура містечка знаходиться в самому зародковому стані. Життя йде тільки на території готелів. Поки що курорт популярний, в основному, у дайверів і любителів плавання з маскою і ластами. Фантастичної краси підводний світ на коралових рифах біля цього берега, відливи що оголюють рифи, вода дивовижної прозорості, малолюдні дивовижні піщані пляжі – що може бути краще для тихого спокійного відпочинку і споглядання краси природи.

Підводне плавання – фішка цих місць

Тут діє один з найсерйозніших дайвінг-центрів і в кожному готелі є своя дайвінг-школа. І його розвитку сприяє все більший потік туристів, унікальні за красою різнокольорові рифи і незвичайний підводний світ. Акули, Барракуда, скати, морські черепахи, восьминоги, риби-крокодили і дюгони (морські корови) – неможливо перерахувати всіх тварин, чиїми звичками можна милуватися під час підводного плавання в цих водах і серед цих рифів.

Клімат теж сприяє …

Підводному плаванню сприяє і клімат тутешніх місць. Тут взимку повітря на 1-2 градуси тепліше, ніж в Хургаді, а температура води взимку не опускається нижче ніж 21 градус, а середня температура води взимку +25. Хіба це не рай для дайверів? Влітку, звичайно, спекотно, температура повітря може досягати 45 градусів гарячого тепла, а води +29 градусів парного молока, тому європейці воліють відпочивати тут взимку.

відмінна екскурсійна програма

Тим, хто не захоплюється підводним плаванням і тим, хто крім підводного плавання цікавиться ще й екскурсійними програмами, в Марса Аламі можуть запропонувати багато цікавих маршрутів і унікальних історичних місць, які допоможуть по-новому побачити досягнення людства.

Асуан, Абу-Сімбел і інші

Так, є можливість відвідати один з найвідоміших унікальних стародавніх храмових комплексів Єгипту, Абу-Сімбел. Цей храм в шістдесятих роках минулого століття був пересунутий на нове безпечне місце в зв’язку зі зведенням на Нілі Асуанської греблі і затопленням великих територій земель. Цей унікальний проект став втіленням в життя інженерної наукової думки радянських вчених.

Дуже цікавою буде для Вас екскурсія в древню столицю Єгипту, місто-храм, місто-пам’ятник великий Луксор, раніше Фіви, який є одним з найбільших археологічних центрів у світі.

Заповідники історичні та природні

Не залишить байдужими подорож до заповідника Ваді-Гімал. У цьому оазисі, що минає вглиб пустелі на 85 кілометрів, водяться фантастичні птиці і граціозні газелі.

А ось долина Ваді Хаммамат приваблює туристів усього світу як місце з найдавнішими наскальними малюнками й записами. Ця долина в минулому – висохле русло Нілу і шлях, по якому рухалися каравани з вантажем від Червоного моря в Фіви. Найдавніші з цих записів і картин датовані 2300-2200 роками до н.е. і оповідають про учасників каравану, напрямку руху і мету їхньої подорожі.

традиційні подорожі

Ну а про традиційні для Єгипту екскурсії в пустелю на джипах, а для найвідчайдушніших верхом на конях і верблюдах, навіть говорити не доводиться. Вони дуже популярні і вже є як би частиною ритуалу під назвою “подорож а пустелю”.

Летимо в Єгипет, в Марса Алам!

Якщо Вас цікавлять пам’ятки нового курорту Єгипту Марса Алам, ми можемо зробити можливим більш близьке знайомство з ними і доставити Вам задоволення від пляжного, екскурсійного відпочинку і підводного плавання в новому тихому чудовому куточку природи, іменованому Марса Алам.

ГАРЯЧІ ТУРИ В МАРСА-АЛАМ, ЄГИПЕТ:

Підбір туру в Марса-Алам

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Марса Алам” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Марса-Алам

Записи не найдены

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]