Макаді Бей, Єгипет

Відпочинок в Макаді Бей

МАКАДІ БЕЙ, Єгипет

Чому варто обрати ВІДПОЧИНОК В МАКАДІ БЕЙ?

Макаді Бей – це один з наймолодших курортів Єгипту. Створювався він спеціально для туристів. Тут не живуть корінні жителі. Курорт досить респектабельний. Тут сконцентровані готелі рівня 4 * 5 *.

Макаді Бей передбачає більш спокійний, тихий відпочинок, незважаючи на те, що зовсім поруч гуде нестихаюча Хургада. Але і тут теж можна знайти розваги – це ресторани, клуби, кафе, вони часто знаходяться при готелях. Так само для любителів побродити по місту розкриють свої двері дорогі бутики, шикарні ресторани і красиві архітектурні будови.

Біля берегів Макаді Бей розташовані два коралових рифа, один з яких знаходиться прямо навпроти центрального пляжу. Любителі підводного плавання з задоволенням відвідують ці місця. Новачків дайвінгу навчать в дайвінг-центрах, яких на курорті два. Професіонали поділяться всіма премудростями цієї справи. У Макаді Бей добре приїжджати сім’ями, з дітьми. Тут при кожному готелі знаходяться чудові обладнані пляжі і прекрасне чисте море. Але варто зауважити, що в деяких місцях заходити в воду потрібно в спеціальному взутті, тому що і в воді, і на пляжі багато черепашок, а в морі ще й мертві корали.

Природа в Макаді Бей унікальна. На тлі спекотної пустелі – буйна, зелена рослинність парків та алей, якими прикрашені всі готелі.

Відпочинок в Макаді Бей

Макаді Бей – це відокремлений курорт в Єгипті, побудований зовсім недавно і призначений виключно для туристів. Від інших населених пунктів його відділяє пустеля, однак при бажанні дістатися звідси до Хургади не так вже й складно. Тепле Червоне море надає всі можливості для пляжного відпочинку і занять водними видами спорту. Місцеві готелі славляться сервісом високого рівня і всілякими розвагами.

клімат

У Макаді Бей літні температури досягають, в середньому, 35 градусів, а зимові опускаються до 20. Найприємніше приїжджати сюди навесні і восени, коли вдень не надто жарко, а вночі не дуже прохолодно, хоча і в інший час відпочинок можливий.

Чим зайнятися?

Пляжний відпочинок. Пляжі Макаді Бей досить великі і покриті піском з великою кількістю черепашок. У деяких місцях через наявність уламків коралів для входу в воду потрібно спеціальне взуття. На курорті близько 15 готелів, і кожен з них володіє своєю ділянкою пляжу.

Активний відпочинок. Два основних види активного відпочинку в Макаді Бей – це дайвінг і віндсерфінг. Для дайвінгу особливо цікаві бухта Макаді, острова Абу Начіш і Гифтун.

Розваги. Всі розваги Макаді Бей сконцентровані на території готелів. Тут є все – і кафе, і бари, і магазини, і ресторани, але ті, кому цього недостатньо, можуть відправитися в сусідню Хургаду, просто замовивши таксі.

Екскурсії. У самому Макаді Бей немає ніяких історико-архітектурних пам’яток, але звідси можна відправитися на різні екскурсії до будь-яких пам’яток Єгипту.

Макаді Бей з України

На нашому сайті ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури в Макаді з України від всіх туроператорів, тури “все включено”, дешеві гарячі путівки, екскурсійні тури, раннє бронювання за вигідною вартості. Менеджери допоможуть організувати відпочинок в Макаді, забронювати і купити тур, враховуючи ваші побажання. Просто оформіть заявку. Індивідуальний підхід гарантуємо!

ГАРЯЧІ ТУРИ В МАКАДІ-БЕЙ, ЄГИПТІ:

Підбір туру в Макаді Бей

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Макаді Бей” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Макаді Бей

Записи не найдены

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]