Курорт Порт-Галіб, Марса Алам, Єгипет

Курорт Порт-Галіб

Курорт Порт-Галіб, Марса-Алам, Єгипет

Про місце Курорт Порт-Галіб

Порт Гхаліб це курорт, розташований на 18 кілометровій незайманій береговій лінії. Розташований в місті Марса Аллем, який інвестує будівництво Порт Гхаліб переглядаючи екзотичне узбережжя Червоного моря Рів’єра.

Чудовий генеральний план на 8 мільйонів квадратних метрів містить безліч інвестиційних можливостей в межах від розкішних вілл на узбережжі, елітних маєтків і чудових квартир, до лікарень, шкіл, спа, аквапарків та міжнародних готельних мереж.

Курорт Порт-Галіб, Марса-Алам, ЄгипетПорт-Галіб це новий екологічний курорт Єгипту на південь від знаменитої Хургади, який був відкритий для туристів зовсім недавно — в 2009 році. Найближче до Порт-Галіба місто з аеропортом — курорт Марса-Алам.

Курорт Порт-Галіб — фешенебельне місце відпочинку для вимогливих туристів. Його спроектували дизайнери, відомі у всьому світі — проектувальники Francois Spoerry, Sogreah і EDAW. Протяжність берегової лінії курорту Порт-Галіб становить 18 км.Курорт Порт-Галіб, Марса-Алам, Єгипет

Курорт з’явився на практично незайманому березі Червоного моря. За невеликий час в Порт-Галіб був зведений прекрасний оазис: на курорті багато алей, фонтанів, різноманітних басейнів, парків. Туристична інфраструктура курорту розвинена добре. 15 січня 2009 року курорт офіційно відкрив свої двері для туристів з усього світу.

Незважаючи на те, що курорт має штучне походження, його творцям вдалося зберегти гармонійний зв’язок з природою, а архітектура Порта-Галіба нагадує нам про традиційну архітектуру Єгипту.Курорт Порт-Галіб, Марса-Алам, Єгипет

Тут можна відпочивати на березі моря, прогулюватися по акуратним паркових алеях або садкам східного типу, при цьому проживаючи в розкішних готелях вищих категорій, чудових маєтках, відпочивати в елітних SPA-центрах і аквапарках.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту

Підбір туру в Марса-Алам

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!