Курорт Ель-Гуна, Хургада, Єгипет

Курорт Ель-Гуна

Курорт Ель-Гуна, Хургада, Єгипет

Про Курорт Ель-Гуна

У пустельному Єгипті, там, де Сахара зустрічається з Червоним морем, знаходиться рукотворний оазис – курорт Ель-Гуна. Розташований на узбережжі, як і всі курорти Хургади, він мало схожий на них. Зайнявши більше 20 маленьких островів в мальовничій затоці, він з гордістю несе ім’я «Єгипетська Венеція». Острівці, що знаходяться близько один від одного, з’єднані дерев’яними містками, а до віддалених готелів курорту Ель-Гуна в Хургаді по каналах курсують безкоштовні човни.

Географічні і кліматичні особливості курорту Ель-Гуна

У своєрідній «державі в державі» є туристична поліція, яка пропускає в закриту зону курорту тільки співробітників готелів і відпочиваючих, що зупинилися тут, по пред’явленню путівки. Хоча сторонніх перехожих тут не зустрінеш, адже кругом пустеля і вода.

Потрапити на курорт Ель-Гуна можна, взявши квитки до міжнародного аеропорту Хургада, і звідти добиратися по повітрю, по землі або по воді. Кращий час для відпочинку тут – період з вересня по листопад, в цей час повітря рідко прогрівається більше + 30 ° С, а вода більше + 27 ° С, а ось літня спека до 42 ° С в сухому кліматі курортів Хургади європейцями переноситься важко.

Курорт Ель-Гуна, Хургада, ЄгипетКурорт Ель-Гуна в Хургаді почав забудовуватися з волі відомого єгипетського мільйонера Савіріса, який побудував в 1991 році на пустельному узбережжі перший готель. Блакитні лагуни, піщані обмілини на сході і гірський хребет Етбай на заході визначили майбутню долю курорту Ель-Гуна. Досить швидко узбережжя і острови забудували віллами та готелями заможні єгиптяни і іноземні інвестори, що вкладають гроші не тільки в туристичну інфраструктуру Хургади, але і в бурхливо розвиваючі курорти.

Сучасні риси Ель-Гуни

Зараз курорт Ель-Гуна нагадує казковий міраж у пустелі. Приватні вілли, готелі різних категорій і розмірів, зелене поле для гри в гольф, власний аеропорт і морський порт перетворили мертве узбережжі в вишуканий курорт. Тут спокійно себе почувають сім’ї з дітьми, яких можна зводити на екскурсію в музей-акваріум, щоб познайомитися з морськими мешканцями і правилами безпечної поведінки в воді. Маленьких гостей чекають аквапарки, дитячі атракціони і гірки, розважальні вистави.
Ель-Гуна нагадує казковий міраж у пустелі
Активна молодь знайде для себе цікаві заняття дайвінгом, яхтингом і серфінгом, проведе вечора в нічних клубах Кафра – традиційного єгипетського району в центрі курорту Ель-Гуна.

Елітний гольф-клуб, який має види на гірські хребти і Червоне море, є гордістю міста і вважається кращим не тільки на курортах Хургади, але і на всьому Близькому Сході. Хургада знаходиться від Ель-Гуни на відстані всього в 20 км, і бажаючі можуть з’їздити туди за сувенірами або на екскурсію.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Хургаду

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Хургаду” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Хургади

Записи не найдены