Корфу, Греция

У туркомпаніях констатують: продажі на Корфу йдуть набагато краще, ніж по інших регіонах Греції. «Найближчі доступні дати з прямим перельотом – в липні», – зазначають, зокрема, українські туроператори. Глибину продажів підтверджує і гендиректор Mouzenidis Travel Ukraine Віктор Марченко. За його словами, це пов’язано з хорошими темпами раннього бронювання, які в цьому році ще більше зросли в порівнянні з минулим.

До того ж на Корфу ставиться мала кількість рейсів.

Минулого літа з Києва на цей острів виконувався десятиденний ланцюжок, в нинішньому літньому сезоні – один виліт на тиждень. «А наступного літа плануємо літати двічі на тиждень», – поділився планами Віктор Марченко.

Але в порівнянні з іншими регіонами Греції і такий обсяг перевезення невеликий.

Наприклад, на маршруті Київ – Іракліон в літній період передбачено 11 щотижневих вильотів. Ольга Михайличенко також додає, що є й інші причини гарного раннього бронювання і високого попиту на Корфу, які спрацьовують з року в рік. Наприклад, порівняно невелика готельна база, що стимулює туристів завчасно підбирати варіанти відпочинку. А також ряд історичних пам’яток, красива природа і пляжі. «Але тим, хто хоче встигнути на Корфу в найближчі дати, впадати у відчай рано, тому що є тури, які передбачають переліт з пересадкою. Вони поки ще доступні на другу половину травня та протягом червня », – нагадує Ольга Михайличенко.