Коралові острови, Хургада, Єгипет

Коралові острови

Коралові острови, Хургада, Єгипет

Про місце Коралові острови

Поняття «коралові острови» в Єгипті — дуже невизначене, екскурсії з такою назвою проводяться в різних районах країни. Втім, подорож в район будь-якого острова Червоного моря — цікава і цікава пригода. Дивовижна картина підводного світу і коралових рифів нікого не залишить байдужим.

Єгипет — це найдоступніша в фінансовому і транспортному сенсі можливість познайомитися з вражаючим, неймовірним світом морських коралів.

Пірнувши з маскою і ластами в кришталеву товщу води, ви отримаєте можливість насолодитися неповторною красою, створеною самою природою. Екзотичні мешканці Червоного моря нешкідливі і вражають пірнальників своїм різноманіттям: незліченними зграйками тропічних риб, незвичайними коралами, молюсками і морськими рослинами.

Саме буйство фарб підводного світу — риб, морських тварин і різнокольорових коралів — як магнітом притягує мандрівників до Червоного моря.

Подробиці

Коралові рифи Єгипту — одна з найпрекрасніших його пам’яток. Екскурсії організовуються кожен день з двох портів курорту, кожен з яких має в своєму розпорядженні кілька десятків прогулянкових яхт, що вміщають до 30-40 туристів.

В ціну прогулянки зазвичай входить ще оренда простого обладнання — ласт і маски, в зимовий період і гідрокостюма — і невеликий обід на борту. Спеціальні фотоапарати для зйомок під водою можна купити за додаткову плату (в межах 20 $).

Зазвичай поїздка до призначеного місця займає від однієї до півтори годин. При великій кількості прогулянкових катерів багато часу займе і процес причалювання катера.

Рифи помітні здалеку — блакитна вода, через яку проступають темні обриси коралів. Варто опустити вниз голову (в масці!) І ви опиняєтеся всередині дії, яка не поступається за яскравістю ніякому 3D фільму: різнокольорові рибки снують в коралових заростях, в товщі води пропливають величезні риби …

Коралові острови, Хургада, Єгипет

Для того щоб помилуватися цією красою немає необхідності бути захопленим дайвером — досить простого обладнання. Сноркелинг — так називають купання з маскою, трубкою і ластами — відкриє мандрівникові двері в дивовижно прекрасний підводний світ. Правда, і простим устаткуванням потрібно користуватися правильно і ретельно дотримуватися всіх інструкцій.

Найчастіше коралові острови відвідують в ході пакетної екскурсії, в яку входить кілька зупинок в наймальовничіших місцях (стандартно — три зупинки). Там, де корали піднімаються над водою, туристів спускають з яхти в компанії інструктора по сноркелингу і дозволяють погратися в теплому морі, вивчаючи дивовижний і багатобарвний підводний світ.

Для цієї екскурсії абсолютно не потрібна ніяка спеціальна підготовка, і рівень фізичної форми теж не має значення.

Справжні шанувальники підводних красот оцінять таку пригоду по достоїнству: де ще ви зможете насолодитися зовнішнім виглядом химерних коралів, екзотичних риб і різнокольорових молюсків? Адже, як відомо, за багатством і різноманітністю своїх мешканців Червоне море поступається лише Великому бар’єрному рифу. Неповторне царство коралових рифів вражає уяву навіть бувалих дайверів — в їх прибережних водах можна зустріти рибу-ангела і рибу-метелика, рибу-клоуна і рибу-наполеона, ската і мурену. Та й плавання у відкритому морі вже само по собі принесе задоволення любителям похлюпатися в теплих прозорих водах — можна, наприклад, покататися в спеціальному плетеному кріслі або повисіти на реї.

Досхочу напірнавшись і наплававшись, можна буде відпочити і позасмагати на самому острові.

Коралові острова Єгипту

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=»aerotravel.ua@gmail.com» subject=»ЗАПИТ по Єгипту» submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=»Як до Вас звертатися?» type=»name» /][contact-field label=»E-mail» type=»email» /][contact-field label=»або № тел» type=»text» /][contact-field label=»Ваше запитання:» type=»textarea» /][/contact-form]
Підбір туру в Хургаду

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=»aerotravel.ua@gmail.com» subject=»ЗАПИТ на підбір туру в Хургаду» submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=»Name» type=»name» required=»1″][contact-field label=»E-mail» type=»email» required=»1″][contact-field label=»Дата вильоту» type=»text» required=»1″][contact-field label=»Дорослих» type=»select» required=»1″ options=»1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=»Дітей» type=»select» options=»0,1,2,3,4,5″][contact-field label=»Побажання» type=»textarea»][/contact-form]
Популярні готелі Хургади

Записи не найдены