Кольоровий каньйон Шарм-ель-Шейха

Кольоровий каньйон

Кольоровий каньйон в Шарм-ель-Шейху

Про місце Кольоровий каньйон

Сильний землетрус мільйони років тому розломив Синайські гори. Утворену в земній корі п’ятикілометрову тріщину розмили дощі і вітри, і перед нами вона постає вже у вигляді кольорового Каньйону – знаменитої єгипетської пам’ятки. Перебуваючи всього в 150 км від міста Шарм-ель-Шейх, а це трохи більше години швидкої їзди на екскурсійних джипах, ущелина привертає до себе безліч туристів. Кольоровий Каньйон зі своїми барвистими стінами нагадує листковий різнокольоровий пиріг – в червоному складчатому піщанику проступають рожеві, золотисті, бузкові і блакитні гірські породи.

Туристам на замітку

Якщо є така можливість, то відвідати каньйон Шарм-ель-Шейха в Синаї безперечно варто. Екскурсія недорога, з виїздом з курорту Шарм-ель-Шейх обійдеться приблизно в 50 доларів, а вражень і фотографій вистачить на рік вперед. Подорож до Кольоровому Каньйону складається з поїздки на джипі туди і назад з російськомовним гідом, пішохідної прогулянки між скелями і заїздом на зворотному шляху в Нувейба на обід.

Перед поїздкою на екскурсію до Кольоровому Каньйону в Шарм-ель-Шейху обов’язково потрібно надіти зручне взуття і одяг, що не стискує рухів. Взяти головні убори і воду, адже подорож займе цілий день – виїжджають в каньйон затемна, щоб встигнути до настання денної спеки, а повертаються ввечері. Після години екстремальної їзди на автобусі або машині з Шарм-ель-Шейха спочатку по асфальту, потім по справжній пустелі, туристи опиняються перед унікальним каньйоном – ущелиною, що являє собою справжній шедевр природи!

Особливості Кольорового каньйону

Скелі химерної форми, висотою від 20 до 80 метрів, утворюють прохід шириною від 1 до 10 метрів. У найвужчих місцях Кольорового Каньйону туристи пробираються через лази, тримаючись обома руками за стіни неживих скель, розглядаючи поблизу дивовижні камені. З дивовижних візерунків, вирізаних вітром, в каньйоні утворюються не тільки абстрактні картини, а й образи і фігури, кількість яких залежить тільки від уяви. У каньйоні Шарм-ель-Шейха можна, при бажанні, розглядати казкових птахів, слонів, людські обличчя. А постать динозавра, поруч з якою всі фотографуються, є нібито справжнім відбитком давньої рептилії.

На зворотному шляху з каньйонів Шарм-ель-Шейха, якщо це передбачено маршрутом екскурсії, туристів завозять на обід в Нувейба, там же можна викупатися в морі. Проїжджаючи через Дахаб, ненадовго зупиняються біля сувенірних магазинів. Деякі екскурсійні бюро пропонують поєднати поїздку в Кольоровий Каньйон в Шарм-ель-Шейху з відвідуванням монастиря Святої Катерини в долині між горами. Але якщо час перебування в Єгипті дозволяє, варто неодмінно присвятити поїздці в Кольоровий Каньйон окремий день.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Шарм-ель-Шейх

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Шарм-ель-Шейх” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Шарм-ель-Шейха

Записи не найдены