Відпочинок в Індії

Відпочинок в Індії

Чому потрібно вибрати відпочинок в Індії?

Індія – одна з найбільш неоднозначних країн в світі. У Боллівуді випускають фільмів більше, ніж в Голлівуді, хмарочоси в центрі Делі сусідять з гігантськими нетрями, де багато жителів живуть під мостами або в коробках, а побожність місцевих жителів вступає в протиріччя з божевільними пляжними вечірками Гоа. В Індії не злічити древніх храмових і палацових комплексів, сюди їдуть за просвітленням, практикуючи йогу або аюрведу, або за відмінним пляжним відпочинком.

ОБЕРІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК В ІНДІЇ:

Одним з найбільш затребуваних туристичних маршрутів в Індії є Золотий трикутник

Він що охоплює кілька міст, найприкметнішими з яких є Агра, Джайпур і Делі. Саме тут збереглися найбільш важливі культові об’єкти: палаци, храми, усипальниці. Не можна уявити Індію і без штату Гоа, з його спокійними і мальовничими південними пляжами і трансовими вечірками ніч безперервно на півночі.

Одним з найстаріших в країні храмових комплексів є Кутаб Мінар в Делі

Заснований в 12 столітті, неподалік височить велична білосніжна мармурова Гробниця Хамаюна. Цікаво подивитися і на найбільшу в країні мечеть Джама Масджид 17 століття. У Джайпурі ж головними пам’ятками є Палац вітрів і розташувався на величезній території центральний Палацовий комплекс.

Відпочинок в Індії краще планувати на період з початку жовтня до кінця березня

В цей час дощі бувають рідко, море спокійне і тепле, а повітря рідко прогрівається вище 35 градусів. Самий жаркий час, коли перебувати на свіжому повітрі, особливо в великих містах, практично неможливо, триває з квітня по червень, після чого, на наступні три місяці, на країну насуваються дощі, вітру, а море штормить.

В Індії нерідкі випадки крадіжок особистих речей як в місцях скупчення туристів, наприклад, у пам’яток, так і на пляжах, тому цінні речі необхідно не залишати без нагляду, а великі суми грошей зберігати в готельному сейфі. Також в Індії не рекомендується відвідувати штати, близькі до Бангладеш. Взагалі ж в країні, особливо в туристичних зонах, досить безпечно.

Де краще відпочити в Індії?

Багатолика Індія неосяжна, і огляд усіх її красот навряд чи вдасться вмістити в рамки однієї відпустки. З огляду на значну протяжність території і недосконалість транспортної системи пересування між внутрішніми пам’ятками ускладнене, особливо для туристів. Тому перед тим, як розрахувати вартість подорожі і замовити путівку, слід визначити для себе, який аспект відпочинку в Індії здається цікавішим – огляд прославлених пам’ятників культури або пляжні розваги з зануренням в особливості місцевого колориту.

Кращі місця для відпочинку в Індії добре відомі – це перевірені курорти, які щорічно відвідують тисячі українців і європейців:
  • Гоа – райське місце з кілометрами піщаних пляжів, що є сусідами з затишними пальмовими гаями. На даний момент спостерігається чіткий поділ курорту на дві частини: Північний Гоа, куди з’їжджаються тусовщики, шукачі сенсу життя, послідовники хіпі та інші любителі бюджетного відпочинку, і респектабельний Південний Гоа, забудований елітними готельними комплексами.
  • Керала – пляжна столиця, іменована «індійської Венецією» через розвинені мережі канального сполучення, що вабить відпочивальників протяжної лінією пляжів, покритих м’яким піском дивного сріблястого відтінку, і смарагдовою зеленню безкрайніх чайних і рисових плантацій;
  • Пувар – віддалений куточок узбережжя, загублений серед екзотичної зелені, визнаний центр аюрведи, де туристам під час відпочинку допомагають відновити тілесне і духовне здоров’я;
  • Калангут – галасливий і багатолюдний курорт, який приваблює доступністю, безтурботністю пейзажів і можливістю відчути атмосферу справжньої «колиски цивілізації» – гучної, нестриманої і дуже колоритної;
  • Шимла – благословенне місце, розташоване в передгір’ї Гімалаїв – сюди приїжджають відпочивати від всюдисущої спеки, насолоджуватися приголомшливими пейзажами, купатися у водоспадах і рибалити.
Швидкий підбір туру в Індію:
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Індію” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][/contact-form]
Популярні курорти Індії: