відпочинок на Гоа

Чому варто вибрати відпочинок в Гоа?

Відпочинок на Гоа — це поєднання фешенебельних готелів, чудового сервісу, нескінченних піщаних пляжів і теплого спокійного моря. Мальовнича тропічна природа тут органічно поєднується з релігійною архітектурою індуїстських і католицьких храмів.

Відпочинок в Гоа вже давно став дуже популярним серед туристів з усього світу. Залежно від курорту, тут знайдуть свій куточок і хіпі, і музиканти, і сім’ї з дітьми, і молодь, і любителі дайвінгу. Не можна не сказати і про індійську кухні, відомої незвичайним поєднанням спецій, варто спробувати морепродукти, біріані і смачні коржі.

У місті Старий Гоа колонізатори протягом століть зводили величні храми і палаци, що знаходяться зараз під охороною ЮНЕСКО. Серед них виділяється собор Святої Катерини — найбільший індійський католицький храм, капела Чудового «зростаючого» Хреста, церква Св. Франциска Ассизького, де знаходиться археологічний музей, Базиліка Милосердного Ісуса. Цікаво відвідати неприступну фортецю Агуада, руїни форту Чапора і заповідник «Бхагван Махавіра», де живуть дикі тварини.

Особливості відпочинку в Гоа:

  • нічне життя
  • прекрасні пляжі
  • чудова архітектура
Швидкий підбір туру в Гоа:

Хочете вигідно відпочити в місті Гоа?

Ми допоможемо знайти самі низькі ціни на тури від одного з 50 кращих туроператорів
☎•Київ 044 3609310, 097 7304745 ☎•Львів 068 9768840

Клімат і популярні маршрути

Гоа — самий маленький штат в Індії. Він знаходиться в зоні субекваторіального клімату. За відмінностей в погодних умовах можна виділити 3 кліматичних періоду на Гоа: літо, зима і сезон дощів.

З листопада і до кінця лютого тут суха і не дуже спекотна погода. Середня температура повітря вдень становить +26 ° C. Саме цей час вважається найкращим для пляжного відпочинку на Гоа.

Літніми місяцями прийнято вважати березень, квітень і травень. Температура повітря в цей час може досягати +35 ° C, разом з цим поступово підвищується кількість опадів. У червні тут починається сезон дощів, який триває до вересня.

Особливою популярністю користуються новорічні тури на Гоа: туристи сім’ями приїжджають сюди в кінці грудня і залишаються на січневі канікули. Температура води практично весь рік тримається на позначці близько +30 ° C.

Популярні пляжі: Калангут, Агонда, Анжуна, Армболь, Палолем.

Великі міста: Панаджі, Васко-да-Гама, Маргао, Мапуса.

Розваги: Водна прогулянка на каяках, Центр водних видів спорту, парк Монсун і інші.


відпочинок на Гоа
ГОА