Відпочинок в Делі Індія

Чому варто вибрати відпочинок в Делі?


Делі — четверте за чисельністю населення місто в світі

Засноване воно було ще в 12 столітті героями «Махабхарати» на місці семи міст. Сьогодні його прийнято ділити на Нью Делі, де зосереджені сучасні і колоніальні будівлі, торгові центри, парки, розваги на будь-який смак, театри, і на Старе місто, брудне, з вузькими заплутаними вуличками, гучними базарами, нетрями, а також з чудовими древніми мечетями і мавзолеями.

Нью-Делі

У Нью-Делі варто прогулятися по вулиці Раджпат, що веде до Воріт Індії. Далі можна податися до Бахайського храму, збудованого в формі лотоса, подивитися на нинішню резиденцію індійського президента, палац Раштрапаті Бхаван, а також оглянути Національний музей Індії. Відчути весь індійський колорит можна на ринку Chandni Chowk, на якому, здається, час зупинився, і всі відвідувачі перенеслися на століття назад.

Інші пам’ятки

Недалеко від Старого міста розташований найдавніший архітектурний комплекс Делі — Кутаб Мінар, спорудження якого почалося в 1193 році. Тут же знаходиться і найвища вежа Індії, висотою 73 м. Період правління Великих Моголів залишив після себе Гробницю Хамаюна з білого пісковику. В цей же період, в 1648 році, був побудований знаменитий Червоний форт. Уваги заслуговує і найбільша індійська мечеть, здатна вмістити 25 000 тих, хто прийшов, Джама Масджид, побудована до 1658 році.

Швидкий підбір туру в Делі:

Популярні пам’ятки Делі