Заповідник Дельфіновий риф, Марса-Алам, Єгипет

Заповідник Дельфіновий риф

Заповідник Дельфіновий риф, Марса-Алам, Єгипет

Про місце Заповідник Дельфіновий риф

Дельфіновий риф являє собою досить великий підковоподібний риф на південному узбережжі Червоного моря, який відомий тим, що тут водиться величезна кількість дельфінів. Тут також можна знайти цілу сітку підводних печер і тунелів, в яких снують мурени, морські окуні і цілі зграйки красивих рифових рибок. Всі разом ці природні пам’ятки утворюють заповідник “Дельфіновий риф”.

Заповідник Дельфіновий риф, Марса-Алам, ЄгипетБуйство підводного життя гостро контрастує з неживим пейзажем самого острова. Південна стіна рифу покрита різнокольоровими м’якими коралами і прикрашена чудовими горгонаріями. На цій підводній стіні знайшли притулок різноманітні морські мешканці: мільйони різнокольорових тропічних риб, барракуд, джеков, черепах. Крім того, це улюблене місце сірих і білоперих рифових акул, акул-молотів, тунців.

Дельфіновий риф – чудовий заповідник на курорті Марса-Алам. Вражає контраст бурхливого ​​підводного життя і пустиннх пейзажів на суші в околицях заповідника.

Заповідник Дельфіновий риф розташований в південному напрямку від курорту Марса-Алам. Відстань від курорту до рифу становить 115 км.

Риф заповідника має форму підкови, його довжина становить 3 км, ширина доходить до ста метрів. Середня глибина рифу – близько 18 метрів.

Заповідник Дельфіновий риф, Марса-Алам, ЄгипетГоловна особливість заповідника – величезна кількість дельфінів, які незмінно доброзичливі по відношенню до гостей заповідника. Також в заповіднику туристи можуть зустрітися з морськими окунями і рифовими тропічними рибками.

Крім того, заповідник знаменитий численними тунелями і підводними печерами, подорож по яким перетворюється в захоплюючу пригоду! Помилуйтеся кольоровими коралами, дельфінами рифа і казкової краси горгонаріями.

Додамо, що в III столітті до нашої ери тут затонув римським корабель. До цього дня на дні рифа можна знайти старовинні амфори тонкої роботи.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в Марса-Алам

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Марса-Алам” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Марса-Алам

Записи не найдены