Відпочинок в Дахабі

Відпочинок в Дахабі

ДАХАБ, Єгипет

Чому варто обрати ВІДПОЧИНОК В ДАХАБІ?

Дахаб, як і всі інші курорти Єгипту – єдиний в своєму роді. Він є справжньою меккою для віндсерферов і дайверів з усього світу. Незважаючи на невелику територію, тутешні готелі збирають численну публіку, для якої створені всі умови комфортного відпочинку.

Відпочинок в Дахабі

Бірюзові води місцевих заток можуть вгамувати спрагу адреналіну і потяг до прекрасного любителів активного відпочинку. Просторі піщані пляжі, за золотий колір яких курорт і нагородили такою назвою (в перекладі з арабського «Дахаб» означає «золото»), привертають сюди сім’ї з дітьми. Що ж стосується купання діточок в море, то і це не проблема: морське дно в прибережній зоні плавно і досить полого спускається в глиб моря. Діти можуть вільно плескатися на мілководді. До того ж для них в місцевих готелях працюють спеціально запрошені викладачі та вихователі.

Ще однією перевагою курорту є його ресторани, які успішно конкурують з кращими ресторанами Європи.

Географія

Курорт затишно розташувався в прекрасному затоці Акаба на Синайському півострові. Його максимальна ширина досягає 30 км. З узбережжя цього невеликого курорту можна спостерігати гірські схили берегів є сусідами з Єгиптом Саудівської Аравії.

Оскільки берегова лінія затоки відгороджена від основної маси води Червоного моря косою, тут самою природою були створені ідеальні умови для віндсерфінгу, а саме – відсутність великої хвилі і сильний вітер, у гонитві за яким сюди і приїжджають багато спортсменів.

Пам’ятки Дахаба

Гора Мойсея

До цього місця паломництва всіх християн світу туристів від Дахаба доставляють екскурсійні автобуси. Гора висотою в 2285 м. Відома тим, що саме тут Мойсей знайшов легендарні скрижалі з десятьма головними заповідями. Паломники, які приїжджають сюди, жадають на вершині гори зустріти сонце, що сходить, адже легенда свідчить, що тоді їм простяться всі їхні гріхи.

Монастир Святої Катерини

Знаходиться біля підніжжя гори Мойсея. Відомий, по-перше, своїм віком, адже його споруда є найдавнішою з діючих сьогодні православних монастирів; по-друге, святими реліквіями, описаними в самій Біблії – це «неопалима купина» і «святі дари».

Кольоровий каньйон

Є унікальним природним місцем, де піщані і кам’яні скелі, переплітаючись один з одним, грають на сонці різними кольорами, від яскраво-білого до такого ж насиченого відтінку червоного.

Луксор і Каїр

Екскурсійні поїздки в стародавні міста Луксор і Каїр.

Особливості відпочинку

Дайвінг поблизу берегів курорту так само цікавий, як і поблизу інших узбереж Єгипту, проте тут є і своя родзинка. Жодного туриста не залишить байдужим відвідування так званих «Каньйону» і «Блакитної діри». Перше місце – дивовижний розлом в скелястому плато, ширина якого коливається від 6 до 50 метрів. Інше місце є природним колодязем в величезному тілі коралового рифу, що йде на велику глибину Червоного моря. Сюди може спуститися далеко не кожен дайвер, однак приголомшливі картини підводного життя варті того, щоб вчитися майстерності занурень під воду.

Дахаб з України 2019

На нашому сайті ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури в Дахаб з України від всіх туроператорів, тури “все включено”, дешеві гарячі путівки, екскурсійні тури, раннє бронювання за вигідною ціною. Менеджери допоможуть організувати відпочинок в Дахабі, забронювати і купити тур, враховуючи ваші побажання. Просто оформіть заявку. Індивідуальний підхід гарантуємо!

ГАРЯЧІ ТУРИ В ДАХАБ, ЄГИПЕТ:

Підбір туру в ДАХАБ

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в ДАХАБ” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі Дахаба

Записи не найдены

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]