Єгипетська Червономорська Рив`єра

Червономорська Рив`єра

Єгипетська Червономорська Рив`єра

Єгипетська Червономорська Рив`єра

Про місце Єгипетська Червономорська Рив`єра

Єгипетською Червономорською Рив`єрою прийнято називати узбережжя Синайського півострова. Це пов’язано з хорошими умовами для відпочинку і численними готелями. Шарм-ель-Шейх став справжньою туристичною столицею цілого регіону, яка розташувалася там, де Червоне море з`єднується з Акабською затокою. Тому нерідко можна почути, що Єгипетська Червономорська Рив`єра в Шарм-ель-Шейху знайшла свою популярність у багатомільйонних туристів.

Кілька географічних фактів про місце Єгипетська Червономорська Рив`єра

Сьогодні Шарм-ель-Шейх розташований на 35-ти кілометрах від узбережжя Єгипетської Червономорської Рив`єри. Тут же простягаються житлові квартали і безмежна низка готелів. Район Набк займає північ курорту Єгипетської Рив`єри Шарм-ель-Шейха. Він розташований зовсім недалеко від аеропорту, але боятися шуму злітаючих лайнерів не варто – його практично не чутно.

Проте, Єгипетська Червономорська Рив`єра, як і вся природа, має сюрпризи і непередбачувана. Так в Набк єдиним мінусом можуть стати сильні вітри і широкий прибережний риф. Але смуга між краєм рифа і берегом дозволить насолодитися морем тим, хто цінує мілководдя і пологий вхід, а також дасть можливість познайомитися з Рів’єрою.

Південніше Набк в Шарм-ель-Шейху розташувалася знаменита серед дайверів Акуляча Бухта – Шаркс Бей. Це особливе місце Єгипетської Червономорської Рив`єри. Адже досить зупинитися в одному з місцевих готелів, щоб побачити всю фауну Червоного моря, минувши необхідність численних екскурсій. Дивно, але всю красу підводного царства можна зустріти в одному місці – Рив`єрі.

туристичною стежкою

Ну а за розвагами пряма дорога в Наама Бей – справжній центр нічного життя з дискотеками, нічними клубами, кафе, нескінченними магазинами. До слова, знаменитий серед туристів Шарм-ель-Шейха Старий ринок знаходиться на півдні в районі Шарм-ель-Майя.

Незважаючи на те, що Рив`єра недавно стала настільки популярним молодим курортом, який пам`ятками похвалитися може лише частково, подивитися там все ж є на що. Перш за все, варто відвідати Кольорові каньйони Рив`єри, які представляють собою вузькі ущелини в скелях і виглядають як листковий пиріг із різнобарвної породи. Скелі-монументи можна побачити в Білому каньйоні.

Численні екскурсії до місць Загубленої Землі дозволять побачити дивовижні витвори природи, які створювалися протягом мільйона років. Варто відзначити, що Загублена Земля відкрита для відвідування туристами зовсім недавно. Екскурсія по території Рив`єри займає цілий день, так як тільки в одну сторону дорога займає 220 кілометрів. Але погляду туристів відкриваються каньйони, стародавня римська дорога. Рив`єра унікальна і тим, що з однієї точки можна побачити відразу чотири країни. В середньому така прогулянка коштує 80 $. Але отримані враження безцінні. Єгипетська Червономорська Рив`єра – рай для відпочинку.

Є запитання по Єгипту?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Єгипту
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Єгипту” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]
Підбір туру в ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ

Заповніть форму та надішліть нам. Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію!

[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]
Популярні готелі ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХА

Записи не найдены

Популярні пам`ятки ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХА