ОАЕ Дубай

ОАЕ

Чому потрібно вибрати відпочинок в ОАЕ?

Одна з найсучасніших східних країн, ОАЕ, на протязі останніх років зробила все, щоб про неї говорили про весь світ: найвища на планеті будівлю, рукотворні острови, зашкалює кількість мільйонерів на один квадратний кілометр. Тут розкіш суперсучасних готелів сусідить зі стоянками бедуїнів, зони безмитної торгівлі з багатокілометровими східними базарами одягу, спецій і золота.

ОБЕРІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК В ОАЕ:


Відпочинок в ОАЕ не можна уявити без відвідування Дубая, мегаполісу, що виріс в пустелі і став сучасним втіленням казки про тисячу і одну ніч. Пляжний відпочинок тут можна поєднати з яскравими нічними розвагами, тут найкращі готелі, величезні торгові центри і традиційні базари, а також безліч визначних пам’яток.

Окремо від інших еміратів стоять Фуджейра і маленька частина Шарджі, що виходять нема на Перську затоку (зауважимо, там називають просто «Залив» (Gulf), а на «Перська» ображаються), а на Аравійське море, фактично – на Індійський океан. Тут зовсім інший клімат, є річки і природна рослинність. Шанувальникам дайвінгу та сім’ям з дітьми варто відправитися в Фуджейру, з більш м’яким кліматом, а відмінним варіантом для економічного відпочинку стане Аджман.

Звичайно, головні сучасні пам’ятки ОАЕ знаходяться в Дубаї, це і найвища в світі будівля вежі Бурдж-Халіфа, і рукотворні Пальмові острови, де розташовуються всі можливі і неможливі розваги. Вистачає в країні і стародавніх пам’ятників, безсумнівно, варто відвідати одну з найбільш шанованих східних святинь, мечеть короля Фейсала, що знаходиться в Шарджі, а також найстаріший в Абу-Дабі палац Аль-Хош.

Строго кажучи, відпочинок в ОАЕ можна планувати на будь-який час року, хоча найкращим часом відвідування вважається «холодний» період з жовтня по квітень. В цей час вода прогрівається до +17 градусів, температура повітря в 2 рази вище, що дозволять з комфортом проводити час на пляжі. У літні ж місяці повітря розжарюється до 40 градусів і вище, а вода не приносить рятівної прохолоди, відпочинок в цей період підходить лише витривалим туристам.

За своє здоров’я і збереження цінностей в ОАЕ можна не турбуватися: велика кількість поліції і низький рівень злочинності практично повністю виключають неприємні інциденти. Втім, гостям країни варто самим дотримуватися деяких правил: в купальних костюмах можна перебувати тільки на пляжі або у басейну готелю, алкоголь пити в строго відведених для цього місцях і в нетверезому стані на вулицях не з’являтися, топлес або, і зовсім, без купальника, що не засмагати. Також заборонено палити в громадських місцях і фотографувати арабських жінок.

Популярні курорти ОАЕ: