Відпочинок в Анталії

Відпочинок в Анталії

Чому варто вибрати відпочинок в Анталії?
Одним з найвідоміших курортів Туреччини є південне місто Анталія. Тутешній м’який клімат дозволяє ніжитися в теплій морській воді з квітня по листопад. У пік туристичного сезону перлина Туреччини налічує до двох мільйонів відпочиваючих з урахуванням місцевих жителів.

Анталія відрізняється висококласним сервісом і різноманітністю розваг. Карааліоглу – мальовничий парк, протяжність якого сотні метрів, славиться дивовижними пейзажами. Парк є найпопулярнішим місцем у місті. Другим за значимістю місцем в Анталії вважається аквапарк Атлантіс – популярний розважальний комплекс Середземномор’я.

Символом міста є мінарет мечеті Йівлі. Туристам буде цікаво відвідати пам’ятник Ататюрку – людині, яка стала засновником Турецької республіки, а також Музей Суни і Інана Кирач. В даному музеї можна познайомитися з побутом жителів даного міста, забратися на Вежу Хидирлик. Піднявшись на вершину цього древнього будови, над походженням призначення якого досі ламають голови історики, можна насолодитися морськими пейзажами і видами міста.

Багато в Анталії і розважальних закладів. Туристам доступні всі водні види спорту, аквапарки, дельфінарій, численні парки і пляжі, серед яких особливої ​​уваги заслуговують Пляжі Лара і Коняалти. Анталья – столиця туризму в Туреччині, яку повинен відвідати кожен мандрівник, і отримати від відпочинку справжню насолоду.

Особливості відпочинку в Анталії:

  1. Одне з найкрасивіших і доглянутих міст Туреччини
  2. Чудова інфраструктура для міського та пляжного відпочинку
  3. 300 сонячних днів в році
  4. Тривалий пляжний сезон
  5. Можливість відпочивати з дитиною на морі навесні і восени
  6. Близько 20 хвилин трансфер з аеропорту
  7. Протяжні галькові і піщані пляжі, нагороджені «блакитним прапором»
  8. Сучасні готелі, орієнтовані на сімейний відпочинок
  9. Великий вибір розваг не тільки в готелях, але і в самому місті
  10. Різноманітність пам’яток на курорті і в його околицях

Коли краще їхати в Анталью

В Анталію їдуть в пошуках довгого літа – і знаходять його. Ті, хто нудьгував по теплу, приїжджають на курорт до початку травня, коли відбувається відкриття сезону в Антальї. А у терплячих є прекрасна можливість відпочити на морі в середині осені.

З маленькими дітьми найкраще відпочивати в Анталії в середині травня – червні або у вересні – на початку жовтня. В цей час точно буде відповідна температура повітря і води, а дощові хмари НЕ затьмарять небо.

Теплі квітневі і жовтневі дні гарні для екскурсій. У цей період бувають дощі, але вони не так надокучліви, як взимку. Зате в низький сезон легко знайти номер в хорошому готелі, і ціна в ньому буде приємно відрізнятися від цін високого сезону.


Гарячі тури в Туреччину:


Швидкий підбір туру в Анталію:
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Анталію” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”date” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][contact-field label=”Побажання” type=”textarea”][/contact-form]  Підберемо та відправимо на ваш email найкращі пропозиції по відпочинку в Анталії 
Популярні готелі Анталії

Записи не найдены


Є запитання по Туреччині?

Зателефонуйте нашому експерту на номер 097 7304745 або ж заповніть форму запиту та відправте. Оперативну відповідь отримаєте по телефону чи на електронну пошту


Менеджер Денис
Денис 097 7304745 Експерт по Туреччині
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ по Туреччині” submit_button_text=’Надіслати’][contact-field label=”Як до Вас звертатися?” type=”name” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” /][contact-field label=”або № тел” type=”text” /][contact-field label=”Ваше запитання:” type=”textarea” /][/contact-form]

Відпочинок в Анталії