Відпочинок в Аланії

Відпочинок в Аланії

Чому варто вибрати відпочинок в Аланії?

Підібрати тур в Аланію

Аланія порівняно невелике місто, який знаходиться на території Туреччини, неподалік від усім відомої Анталії. Пейзажі Аланії прикрашають Таврські гори. Любителям поніжитися в теплій морській воді це місто припаде до душі, так як воно знаходиться далеко від холодних течій Егейського і Середземного морів. Крім цього гори захищають Аланію від холодного північного вітру. Таке географічне розташування дає можливість насолоджуватися чудовими місцевими пляжами вже з квітня місяця до самого жовтня. Серед головних визначних пам’яток можна відзначити археологічний музей Аланії, Парк Сіаланья, Печери Аланії.

Аланія є одним з найбільш недорогих курортів, проте, сервіс місцевих готелів залишається першокласним. Часто сюди приїжджають сім’ями, так як пляжі тут мілкі і безпечні для маленьких дітей. Пляжів в Аланії багато, практично вся берегова лінія складається з місць для відпочинку туристів.

На прибережній території знаходяться красиві скелі. На одній із скель Аланії є оглядовий майданчик, що знаходиться на обриві. Тут є і ще одна визначна пам’ятка – стародавня фортеця. Основна частина фортеці називається Іч-Кале, в якій знаходяться вежі і бастіони. У місті гостинна і тиха атмосфера, що сприяє гарному відпочинку.

Чим зайнятися в Аланії?

Відмінна риса всіх турецьких курортів – розвинена інфраструктура. В Аланії на пляжі можна не тільки загоряти і купатися з комфортом, але і зайнятися водними видами спорту, віндсерфінгом, наприклад. А також покататися на банані, парашуті, водному мотоциклі.

Ще Аланія підходить для водних прогулянок, під час яких ви зможете насолодитися сонячною погодою і красивими видами, і, може бути, навіть зустріти дельфінів. У районі порту ввечері проходять дискотеки і пінні вечірки, які любителі нічного життя не можуть пропустити. Якщо ви теж любите добре повеселитись, то приїжджайте сюди у відпустку.

Також Аланія – гарне місце для відпочинку з дітьми. Адже в місті розташовано відразу кілька розважальних парків, в тому числі великий аквапарк з численними гірками, які сподобаються і хлопцям різного віку.
Місто не позбавлене пам’яток, тому воно добре підходить для пізнавальних екскурсій. До числа найбільш відомих об’єктів відноситься середньовічна фортеця, розташована в околицях Аланії, до якої добираються пішки або на автобусі. Також популярний у туристів огляд численних печер і візит в гавань, звідки відкривається гарний вид на місто і причалюють яхти.

В Аланії буквально на кожному кроці на вас чекають кулінарні спокуси. В місті багато сучасних кафе і традиційних невеликих крамничок, тому ніщо не завадить вам зробити тут попутно гастрономічний тур. Турецька кухня вдало поєднує в собі традиції тюркських кочівників, мусульман і всього Середземномор’я. Особливо смачні коржики з різноманітними начинками, знамениті Донер, долма. Солодощі – це окрема тема, якщо і пробувати пахлаву або лукум, то тільки в Туреччині! Саме тут можна відчути справжній смак цих десертів.

Особливості відпочинку в Аланії:

  1. Море і пляж
  2. Смачна їжа
  3. Пам’ятки культури
  4. Водний спорт
  5. Активний відпочинок
  6. Відпочинок з дітьми
Швидкий підбір туру в Аланію:
[contact-form to=”aerotravel.ua@gmail.com” subject=”ЗАПИТ на підбір туру в Аланію” submit_button_text=’Отримати найкращі пропозиції’][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Дата вильоту” type=”date” required=”1″][contact-field label=”Дорослих” type=”select” required=”1″ options=”1,2,3,4,5,6,7″][contact-field label=”Дітей” type=”select” options=”0,1,2,3,4,5″][/contact-form]  Підберемо та відправимо на ваш email найкращі пропозиції по відпочинку в Аланії 

Популярні курорти Туреччини:


Відпочинок в Аланії